Gyártás, termelés

Betanított operátor állás Komáromban, 3 műszakos munkarendben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Komárom
2017. 07. 21. 09:21

Könnyű fizikai munkalehetősé a BorgWarner-nél
megemelkedett bónusszal és kiemelt Cafeteria-val, betanított operátor munkakörben.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés (bruttó. 950 Ft + 15% állandó műszakpótlék)
  • Magas Cafeteria (első hónaptól nettó 25.000 Ft)
  • 13. havi fizetés és magas negyedéves bónusz
  • Havonta akár 30.000 Ft bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat az egész megyéből és Szlovákiából is
  • Modern, nyugatias, kulturált, tiszta, zajmentes munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába állás 1 héten belül

Feladatok:

  • Gépkezelés
  • Összeszerelés
  • Csomagolás

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség, monotónia tűrés, pozitivitás
  • Három műszakos munkarend (5+2) vállalása
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Munkavégzés helye:
• Oroszlány, Ipari Park

Jelentkezzen még ma!

Elérhetőségek:
• Kapcsolattartó: Járfás Alexandra
• Telefon: +36 30 300 1798
• Email: alexandra.jarfas@adecco.com
• Cím: 2800. Tatabánya Réti út 150.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése