Fizikai, segéd, betanított munka

Operátor munkakörben álláslehetőség Komáromban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Komárom és környéke
2018. 10. 24. 14:58

OKTÓBER 1.- TŐL MEGEMELT BÉREKKEL OPERÁTOROKAT KERESÜNK MŰANYAGIPARI PARTNERÜNKHÖZ !!!

Ha minél hamarabb szeretne munkába állni kérjük fáradjon be irodánkba egy tájékoztatóra amit hétfőtől péntekig 11 órától tartunk!!!

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Termékek leszedése
  • Selejtek leválogatása, nyilvántartása
  • Csomagolás

Juttatások:

  • Alapbér+pótlékok+bónusz
  • Cafetéria +egyéb ösztönző béren kívüli juttatások
  • Céges buszjárat

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • sikeres felvételi teszt
  • 12 órás, 2 műszakos munkarend vállalása

Jelentkezni lehet.
Személyesen: önéletrajzával Komárom, Mártírok út 97. szám alatti irodánkban.

Emailben: az info@narvikint.eu email címre küldött önéletrajzzal.

Telefonon: a 06 20 212 1785 vagy a 06 20 594 8299 számok bármelyikén.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése