Kereskedelem, értékesítés

Érékesítési képviselő állás Komárom-Esztergom megyében

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Fizetés: Bruttó 360000 - 480000 / hónap
2019. 02. 27. 08:52

EDUCA KIDS s.r.o egy dinamikusan fejlődő nemzetközi cég,mely kézségfejlesztő könyveket szerkeszt és forgalmaz óvodák és általános iskola alsó tagozatos gyerekei részére.

Cégünk filozófiája az,hogy a gyerekek szeressék a könyveket és általuk fejlődjenek. Ezért is a termékeinkkel játékos,szórakoztató módon tanulnak

Feladatok:

  • Iskolák láttogatása , kapcsolattartás az igazgatókkal és a tanárokkal
  •  Kiadványok forgalmazása és értékesítése
  • Napi jelentések
  • Célok elérése

Elvárások:

  • Aktív vezető saját autó
  • Kellemes és barátságos viselkedés ,kiadványunk bemutatásakor, az iskolákban és az óvodákban
  • A termék ismerete , emberekkel való munkakapcsolat, jó előadó kézsség
  • A Skype kommunikációs ismeretek
  • Önértékelés, pozitív gondolkodás, hatékony a kereskedelem területén
  • Önállóság
  • korábbi tapasztalat értékesitésben
  • jó szervezési és kommunikációs képességek
  • munkahelyi rugalmasság
  • új dolog megtanulása

Előnyök:

  • Karrier- és szakmai fejlődés
  • Stabil és érdekes munka
  • Vonzó fizetés 1 200€ – 1 600€/360 000Ft – 480 000Ft

Amit kínálunk:

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése