Kereskedelem, értékesítés

Komáromi Vodafone üzletbe értékesítő munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Komárom
2020. 05. 12. 18:30

Ha vidám természetű vagy, jól kommunikálsz, van türelmed az emberekhez és szeretnél egy jó csapat tagja lenni jelentkezz hozzánk kollégának a KOMÁROMI VODAFONE ÜZLETBE.

Fényképes önéletrajzod bérigény megadásával a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • A Vodafone Magyarország Zrt. szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése
  • ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása
  • ügyfélszolgálati és szervizes ügyintézés
  • értékesítési lehetőségek keresése
  • adminisztratív munkák elvégzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • meggyőző kommunikáció
  • eredmény orientált szemléletmód
  • csapatmunka
  • ügyfélcentrikusság
  • problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • érdeklődés a telekommunikáció iránt
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • teljesítmény alapú, versenyképes jövedelem,
  • gyártói ösztönzőkben való részvételi lehetőség
  • fiatalos, barátságos, összetartó csapat
  • jó munkakörülmények
  • folyamatos szakmai tréningek
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése