Vendéglátás

Segédszakács pozícióban álláslehetőség a Prestige étterem és kávézóban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Komárnó
Fizetés: Bruttó 290000 - 320000 / hónap
2019. 05. 15. 09:40

A Prestige étterem és kávézó elegáns környezetben, hatalmas, Dunára néző terasszal várja vendégeit a szlovákiai Komárnóban.

Nálunk az ínyencek és a hagyományos ételek kedvelői is megtalálhatják a számukra legínycsiklandóbb ételeket és italokat. Az étteremünk a legmodernebb konyhai eszközökkel van felszerelve, mely garancia a kiváló minőségre. Barátságos kiszolgálással, kiváló hangulattal, exklúzív környezetben és kedvező árakkal várjuk kedves vendégeinket Komárom legszebb éttermében.

Feladatok:

  • Szakács munkájának segítése, nyersanyagok előkészítése, tálalás, eszközök tisztán tartása, stb. a munkaköri leírás szerint.

Elvárások:

  • Rugalmasság, gyorsaság, flexibilitás, csapatmunka.

Előnyök:

  • Dolgozni való hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • Bruttó kezdő munkabér 900-1000 eur. Bejelentett szlovákiai munkaviszony.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése