Vendéglátás

A komáromi Hotel Aqua recepciós kollégát keres azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Komárom
2019. 06. 05. 09:33

Hotel Aqua szállodai recepcióst keres azonnali kezdéssel két műszakos munkarendbe!

Várjuk jelentkezésed, ha szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni. Ha rugalmas vagy és nem okoz nehézséget, ha hétvégén is kell dolgozni.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, információ nyújtás
  • Számlázás, kasszakezelés
  • Szállásfoglalsos weboldalak kezelése
  • Levelezés, ajánlatok készítése, foglalások visszaigazolása
  • Reggeliztetés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Internet)
  • Ápolt megjelenés
  • Vendégközpontúság
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Minimum egy idegen nyelv tásralgási szitü ismerete (angol és /vagy német)

Előnyök:

  • Hasonló munkahelyen szerezett tapasz

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése