Kereskedelem, értékesítés

Élelmiszer, hús és hentesáru eladó álláslehetőség komáromi boltban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Komárom
2019. 07. 08. 12:46

Cégünk folyamatos forgalmának növekedése miatt, ÉLELMISZER-,HÚS ÉS HENTESÁRU ELADÓT felveszünk.

Ha szeretnél egy fiatalos ,energikus, vidám és családias hangulatú csapatban dolgozni, gyere hozzánk!

Jelentkezés Önéltrajzzal az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

"Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal vagy a Belső Utcai ABC és Húsbolt Facebook oldala.

Telefonos érdeklődés esetén: 06 / 30 - 420-7103

DIÁKOK ÉS NYUGDÍJASOK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!!

Elvárások:

  • Vevőorientáltság
  • Udvariassság
  • Cég iránti lojalitás
  • Tiszta,gyors,pontos munkavégzés
  • Leltári felelősség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális bérrel versenyképes jövedelem
  • 13. havi jövedelem
  • Útiköltségtérítés
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség
  • 6-8 órás munkakör
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése