Élelmiszer, hús és hentesáru eladó álláslehetőség komáromi boltban

Picurkabolt Kft.
Komárom
2019. 07. 08.

Cégünk folyamatos forgalmának növekedése miatt, ÉLELMISZER-,HÚS ÉS HENTESÁRU ELADÓT felveszünk.

Ha szeretnél egy fiatalos ,energikus, vidám és családias hangulatú csapatban dolgozni, gyere hozzánk!

Jelentkezés Önéltrajzzal az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

"Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal vagy a Belső Utcai ABC és Húsbolt Facebook oldala.

Telefonos érdeklődés esetén: 06 / 30 - 420-7103

DIÁKOK ÉS NYUGDÍJASOK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!!

Elvárások

  • Vevőorientáltság
  • Udvariassság
  • Cég iránti lojalitás
  • Tiszta,gyors,pontos munkavégzés
  • Leltári felelősség

Amit kínálunk

  • Multinacionális bérrel versenyképes jövedelem
  • 13. havi jövedelem
  • Útiköltségtérítés
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség
  • 6-8 órás munkakör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!

Hasonló hirdetések