Promóter pozícióban álláslehetőség Komárom

Finance Sales Hungary Kft.
Komárom
Nettó 1 000 Ft - 1 200 Ft / óra
2020. 02. 20.

Az ország legnagyobb kiskereskedelmi áruházláncába a következő pozícióba keresünk munkatársakat:

Promóter

Főbb feladatok, munkák:

  • Szólítsd meg a vásárlókat
  • Keltsd fel a figyelmüket
  • Röviden ajánld szolgáltatásainkat (az érdeklődőket ügyintézőnk tájékoztatja)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Heti minimum 2-3 nap vállalása
  • Minimum 17. életév betöltése (nem csak diákok jelentkezését várjuk)
  • Légy nyitott az új ismeretek elsajátítására
  • Rendelkezz jó kommunikációs készséggel

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény arányos bérezés (fix+jutalék)
  • Előre egyeztetett, tervezhető beosztás (hétfőtől-szombatig)
  • Végzettség nélkül is hosszútávra tervezhetsz velünk
  • Munkába járás támogatása (távolsági tömegközlekedés, gépjármű)
  • Bejelentett munka (akár egyszerűsített foglalkoztatással is)
  • Iskola mellett is tudsz nálunk dolgozni (nappali és passzív jogviszonnyal)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem elvárás:

  • Hostess/promóter munkatapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Komárom

Munkaidő:

  • 10:00 - 18:00

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, küldd el jelentkezésedet lakhely megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott