Gépbeállító, karbantartó állás Komáromban

FŰRÉSZTECH Kft.
Komárom
Bruttó 320 000 Ft - 380 000 Ft / hónap
2020. 06. 29.

A 18 éve működő Fűrésztech Kft termelő egysége felvételt hirdet gépbeállító, karbantartó munkakör betöltésére.

Versenyképes jövedelem. Állandó nappalos 8 órás műszak, szabad hétvégét. Bejárás térítés 15 km-es körzeten belül. Munkahelyi melegétkeztetést biztosítunk.

Családias környezet, biztos munkahely

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Feladatok

  • Fémipari fűrészszalagok szabása, programozott végtelenítőgépen heggesztése, és köszörülés.
  • A munkagépek karbantartása.

Elvárások

  • Fémipari szakirányú végzettség, vagy legalább 5 éves fémiparban eltöltött gyakorlat.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Targonca jogosítvány előny, de nem szükséges.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, bejárás térítés, díjmentes munkahelyi melegétkeztetés, állandó nappalos műszak, szabad hétvégék, év közi premizáció, higiénikus munka-és szociális körülmények.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!