Fizikai, segéd, betanított munka

Gépbeállító, karbantartó állás Komáromban

Munkavégzés helye: Komárom
Fizetés: Bruttó 320000 - 380000 / hónap
2020. 06. 29. 14:27

A 18 éve működő Fűrésztech Kft termelő egysége felvételt hirdet gépbeállító, karbantartó munkakör betöltésére.

Versenyképes jövedelem. Állandó nappalos 8 órás műszak, szabad hétvégét. Bejárás térítés 15 km-es körzeten belül. Munkahelyi melegétkeztetést biztosítunk.

Családias környezet, biztos munkahely

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Feladatok:

  • Fémipari fűrészszalagok szabása, programozott végtelenítőgépen heggesztése, és köszörülés.
  • A munkagépek karbantartása.

Elvárások:

  • Fémipari szakirányú végzettség, vagy legalább 5 éves fémiparban eltöltött gyakorlat.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Targonca jogosítvány előny, de nem szükséges.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, bejárás térítés, díjmentes munkahelyi melegétkeztetés, állandó nappalos műszak, szabad hétvégék, év közi premizáció, higiénikus munka-és szociális körülmények.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése