Irodai asszisztens álláslehetőség Komáromban

KOMTRAVEL Kft.
Komárom
2020. 10. 22.

Cégünk, mely 100%-ban magyar tulajdonban van, 25 éve foglalkozik személyszállítással. A cég növekedésével párhuzamban, az irodai munkák ellátására keresünk irodai asszisztens munkatársat.

Az irodai asszisztensnek, a cégvezetővel és a kollégákkal szorosan együttműködve, a cégben mindennapos feladatokat kell ellátnia. A cégvezető tehermentesítése, a céggel kapcsolatos feladatok átvétele.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • A cégvezető támogatása: számlázással, statisztikákkal, szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása:
    • számlázás, számlázó program kezelése
    • a könyvelő, bérszámfejtő munkájának segítése, könyvelési, bérszámfejtési anyagok előkészítése
    • szerződések előkészítése, rögzítése, nyilvántartása
    • Árajánlat készítése, dokumentálása
    • Postai feladatok ellátása
    • Telefonon és e-mailben történő ügyintézés, kapcsolattartás
    • Belső dokumentumok rendszerezése, karbantartása (lefűzés stb.)

Elvárások

  • Min. 2-3 éves tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk
  • Olyan munkatársat keresünk, aki precizitásával és talpraesettségével segíti a cég működését, önállóan és csapatban is képes dolgozni.
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás: alap-, vagy középfok
  • Önálló munkavégzésre képes

Előnyök

  • Megbízhatóság, pontosság, precízitás
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Könnyen kezeled a változásokat
  • Jó problémamegoldó képességed van
  • Jellemző rád a határozottság, önállóság
  • Jó szervezői készséged van, amit szeretnél kamatoztatni
  • Kreatív embernek tartod magad
  • Jó csapatjátékosnak érzed magad

Amit kínálunk

  • Változatos, felelősségteljes feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkáltatói háttér

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!