Érékesítési képviselő állás Komárom-Esztergom megyében

Educa Kids s.r.o.
Tatabánya
Bruttó 360 000 Ft - 480 000 Ft / hónap
2019. 02. 27.

EDUCA KIDS s.r.o egy dinamikusan fejlődő nemzetközi cég,mely kézségfejlesztő könyveket szerkeszt és forgalmaz óvodák és általános iskola alsó tagozatos gyerekei részére.

Cégünk filozófiája az,hogy a gyerekek szeressék a könyveket és általuk fejlődjenek. Ezért is a termékeinkkel játékos,szórakoztató módon tanulnak

Feladatok

  • Iskolák láttogatása , kapcsolattartás az igazgatókkal és a tanárokkal
  •  Kiadványok forgalmazása és értékesítése
  • Napi jelentések
  • Célok elérése

Elvárások

  • Aktív vezető saját autó
  • Kellemes és barátságos viselkedés ,kiadványunk bemutatásakor, az iskolákban és az óvodákban
  • A termék ismerete , emberekkel való munkakapcsolat, jó előadó kézsség
  • A Skype kommunikációs ismeretek
  • Önértékelés, pozitív gondolkodás, hatékony a kereskedelem területén
  • Önállóság
  • korábbi tapasztalat értékesitésben
  • jó szervezési és kommunikációs képességek
  • munkahelyi rugalmasság
  • új dolog megtanulása

Előnyök

  • Karrier- és szakmai fejlődés
  • Stabil és érdekes munka
  • Vonzó fizetés 1 200€ – 1 600€/360 000Ft – 480 000Ft

Amit kínálunk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!