Betanított operátor állás Komáromban

Új lehetőségeket keresel?

Gyere hozzánk gépkezelő operátornak a Komáromi Ipari Parkban újonnan nyílt akkumulátorgyárba.

Teljes munkaidős foglalkoztatás, állandó nappalos műszak, versenyképes fizetés és előrelépési lehetőség vár Rád csapatunkban.

Építsd fel karriered nálunk, pályakezdők és szakképzettséggel nem rendelkezők részére is adott a lehetőség!

Feladatok

  • Automata gyártóberendezések kezelése.
  • Alapanyagok kezelése, gépfeltöltés.
  • Termelési terület folyamatos tisztaságának fenntartása.

Elvárások

  • Minimum szakmunkás iskolai végzettség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Tanulási készség, új ismeretek elsajátítására való hajlandóság.
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás.

Előnyök

  • Termelőüzemi gépek kezelésében illetve automata gépek alapvető beállításában szerzett tapasztalat.
  • Jó műszaki érzék, technikai beállítottság.

Amit kínálunk

  • Versenyképes kereseti lehetőség.
  • Jelenléti bónusz.
  • Azonnali munkakezdés.
  • Állandó nappalos műszak.
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8.00-17.00.
  • Szabad hétvége.
  • Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy tömegközlekedési eszköz használata esetén.
  • Kultúrált munkakörülmények.
  • Tisztateres, légkondicionált, biztonságos munkakörnyezet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!