Komáromi borszaküzletbe eladó állás

Pécsinger Szőlőbirtok
Komárom
Nettó 1 150 Ft - 1 250 Ft / Óra
2023. 06. 23.

Komárom központjában újonnan nyíló borszaküzletbe keresünk munkavállalót .

Munkaidő: heti 35 óra (keddtől szombatig)

Elvárások: önálló munkavégzésre való képesség, vevőorientáltság, megbízhatóság, precízség

Borászati területen való jártasság előny, de nem feltétel.

Bérezés megegyezés szerint.

Feladatok

  • Eladói tevékenység: termékek ajánlása, eladása, pénztárgép és terminál kezelése
  • Készletnyilvántartás, bizonylatok vezetése, árufogadás, eladási jelentés készítése és továbbítása.
  • Az eladó- és raktér tisztán tartása.

Elvárások

  • Önálló munkavégzésre való képesség, vevőorientáltság, megbízhatóság, precízség.
  • Borászati területen való jártasság előny, de nem feltétel.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!